sobota, 11 stycznia 2014

Lider wciąż na fali!

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej już za nami. W meczu ligowym nr 22 zmierzyły się ze sobą zawodniczki KS Orlik Wólka Pełkińska z przyjezdną drużyną KS Feniks Radymno. Pierwszy set zaczął się od dobrej zagrywki i świetnej gry gości. Uzyskana w ten sposób przewaga 7 pkt podłamała gospodynie które nie potrafiły przeciwstawić się dobrej grze Feniksa przegrywając seta do 18. Druga odsłona meczu lepsza w wydaniu zawodniczek Orlika, już po pierwszej zagrywce było widać zastój w grze naszej drużyny. Dobra zagrywka sprawiała nam sporo problemów co mocno podenerwowało zawodniczki które zaczęły popełniać sporo błędów w komunikacji i obronie. W tym secie gospodynie miały przewagę 7 pkt prowadząc 17 do 10. By przełamać niemoc zespołu do gry wróciła Natalis Szpunar, która pewną zagrywka i dobrą grą w obronie doprowadziła do wyrównania, a następnie do wygrania kolejnego seta 21:25. Trzeci set podobny do pierwszego tym razem już czujne zawodniczki Feniksa od początku narzuciły swój rytm gry nie dając jakichkolwiek szans rywalkom i wygrały 25:11.

Zwycięstwo na wyjeździe przedłuża passę zwycięstw FENIKSA do 7 wygranych z rzędu. Gratulacje dziewczyny!!!