poniedziałek, 20 stycznia 2014

Połowiczny sukces naszych młodziczek.

Z wyjazdowego turnieju w Wólce Pełkińsiej nasze młodziczki przywiozły 3 pkt z 6 możliwych.
Zarówno pierwszy jak i drugi mecz przeplatany był dobrą gra ze słabą. Przeciwniczki głownie ograniczyły się do przebijania piłki na naszą stronę licząc na nasze błędy, których niestety nie udało się ustrzec.
W pierwszym meczu błędy z zagrywki i rozegraniu przyczyniły się do przegranej z Pełkiniami (2:1).
Z kolei błędy w przyjęciu były przyczyna przegrania seta w wygranym meczu z Wólką Pełkińską(2:1).

Przeciętny występ można by usprawiedliwiać długimi przerwami między turniejami, ale szukanie wymówek nie poprawi naszej gry. Dlatego przez okres ferii nie będzie treningów łączących sekcje. Co powinno pozwolić nam na wyeliminowanie błędów w naszej grze i przygotować nasze zawodniczki do dalszej rywalizacji w lidze.