sobota, 28 grudnia 2013

LIDER ALS POTWIERDZA DOMINACJE

II Edycja Sylwestrowego Turnieju dobiegła końca Puchar Burmistrza Miasta Radymna zostaje po raz kolejny w Radymnie.  
Zapraszamy do tv relacji z turnieju oraz do galerii zdjęć.W sobotę 28.12.2013r. na hali sportowej w Radymnie odbył się II Sylwestrowy Turniej siatkówki żeńskiej o Puchar Burmistrza Miasta Radymno. Zgodnie z tradycją w turnieju uczestniczyły drużyny Amatorskiej Ligii Siatkówki: K.S. Tie-break Munina, AZS EcoBuild Jarosław, MKS Wierzbna oraz gospodarz turnieju K.S. Feniks Radymno. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, przy remisie decydował tie-break. Celem turnieju było propagowanie piłki siatkowej jak też sprawdzenie formy drużyn w przerwie ligi ALS. Turniej dał też okazje do sprawdzenia umiejętności młodszych zawodniczek Feniksa.

W prawie siedmiogodzinnej walce zgromadzona publiczność mogła podziwiać wiele ciekawych zagrań siatkarskich. O zaciętej walce może świadczyć fakt, że cztery z sześciu spotkań rozstrzygał tie-break.
Turniej zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, która jako jedyna zanotowała na swoim koncie komplet zwycięstw. Na zakończenie turnieju Burmistrz Miasta Radymno Pan Wiesław Pirożek wręczył pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe, zapraszając do przyszłorocznych rozgrywek o Puchar Burmistrza.

W rozgrywkach turniejowych barw Feniksa broniły: Ada Halica, Katarzyna Tomaszewska, Agnieszka Grześko, Karolina Białowąs, Natalia Szpunar, Sabina Szpunar, Katarzyna Niemiec, Aleksandra Niemiec, Monika Burbeło, Magda Burbeło, Karolina Szpunar, Kamila Karkowaska, Marietta Sobejko.
Należy zauważyć udział najmłodszych zawodniczek Feniksa, które dopingowały swoje starsze koleżanki i wniosły nieocenioną pomoc w sprawach organizacyjnych turnieju.

Dziękujemy dziewczyny za miłe zakończenie starego 2013 roku i życzymy sukcesów w rundzie rewanżowej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

TABELA TURNIEJU

Ilość meczy
punkty
sety
małe punkty
1. K.S. Feniks Radymno
3
7
6-2
179-127
2. MKS Wierzbna
3
6
5-3
149-152
3. AZS Ecobuild Jarosław
3
3
3-6
162-185
4. K.S. Tie-break Munina
3
2
2-5
140-161Brak komentarzy:

Prześlij komentarz