poniedziałek, 27 stycznia 2014

Feniks powiększa przewagę!!!

Po poniedziałkowych zmaganiach młodziczek w niedzielę 26.01.2014 r. przyszedł czas na rozgrywki o mistrzostwo I Ligi ALS. Drużyna Feniksa rozegrała w rundzie rewanżowej wyjazdowy mecz w Muninie z drużyną Tie-Breaka.
W pierwszym secie Feniks rozpoczął od prowadzenia lecz z czasem gra zaczęła się wyrównywać i zawodniczki obu zespołów pokazały wiele ciekawych zagrań. W końcówce jednak lepsze okazały się zawodniczki Feniksa wygrywając seta 22:25. Set drugi można określić setem bez historii. Szybkie prowadzenie Feniksa i ciągłe powiększanie przewagi w rezultacie wynik 13:25. W secie trzecim Munina podjęła próbę zmiany niekorzystnego wyniku. rozpoczynając dobrą zagrywką. Naszą drużynę uśpioną przebiegiem drugiego seta opanowała nieporadność. Błędy i nieporozumienia w obronie, brak ataków kończących doprowadzają do wysokiego prowadzenia Muniny 16 do 9, ale feniks potrafi wznieść się w trudnych chwilach. Sygnał daje Ada Halica której mocna zagrywka rozbija obronę Tie-breaka. Bardzo dobra gra w obronie Natalii Szpunar i Katarzyny Tomaszewskiej oraz w ataku Sabiny Szpunar doprowadziła do wyrównania 17:17. Munia próbuje nawiązać jeszcze walkę, Ale rozpędzony Feniks wygrywa seta 22;25 i całe spotkanie 3:0.

Barw Feniksa broniły: Ada Halica, Katarzyna Tomaszewska, Natalia Szpunar, Agnieszka Grześko, Sabina Szpunar, Aleksandra Niemiec, Magda Burbeło, Monika Burbeło, Andżelika Kuśnierz.
GRATULUJEMY kolejnego zwycięstwa zawodniczkom!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz