niedziela, 3 grudnia 2017

Porażka po dobrym poczatku!

25 listopada zagraliśmy wyjazdowy mecz z MKS SAN Pajda Jarosław. Przeciwnik z górnej półki, obecny lider rozgrywek III ligi kobiet. Pomimo tego nasze zawodniczki podeszły do meczu bez obaw i pierwszy set zaczęły energicznie szybko obejmując spore prowadzenie 8 do 1. Jarosławianki wydawały się mocno zaskoczone postawa naszych zawodniczek, lecz sukcesywnie odrabiały straty a w końcówce seta wyszły na prowadzenie i wygrały go 25:20. Drugi set całkiem nieudany w naszym wykonaniu. Świetna zagrywka gospodarzy sprawiała nam sporo problemu w przyjęciu. Trzeci set nieco lepiej w aspekcie przyjęcia lecz gorzej pod siatką, ataki na pojedynczym bloku zazwyczaj kończyły się pewnymi punktami dla naszych przeciwniczek. Całe spotkanie przegrywamy 3:0, ale wyciągamy z niego wnioski i niezłą lekcję. Pierwszy set pokazuje, że mamy potencjał w pełnym składzie będziemy mocniejsi, a gra z takimi zawodniczkami jak MKS SAN Pajda to czysta przyjemność. Dlatego humory nam dopisuja i już szykujemy się na kolejnego przeciwnika tj. UKS MOSiR Jasło.