niedziela, 12 listopada 2017

Wygrana z "Liderem"!!!

11 listopada świętowaliśmy na parkiecie w Nowym Kamieniu gdzie przyszło nam się zmierzyć z miejscową drużyną Luks Lider Kamień.  Większość meczu przebiegała po naszej myśli co pozwoliło nam na sprawdzenie dyspozycji niemal wszystkich zawodniczek. Pierwsza połowa meczu była nieco senna i w konsekwencji doprowadziło do małej wpadki w drugim secie. W efekcie cała sytuacja mocno poddenerwowała naszą drużynę, a zarazem ożywiła. Na efekty nie trzeba było długo czekać gdyż trzeci set zakończył się wynikiem 25:7 dla nas. W dalszej części meczu już na spokojnie graliśmy swoje, co pozwoliło nam na dalsze  rotacje w składzie. Całe spotkanie wygrywamy 3:1(25-16,24-26,25-7,25-16) Najskuteczniejszą zawodniczka w naszej drużynie była nasz kapitan Natalia Rajchert, na wyróżnienie zasłużyła również libero Karolina Szynal (zdobyła punkt świetną obroną, którą uwieczniliśmy na jednym ze zdjęć:D) Gratulacje dziewczyny!!!