poniedziałek, 15 stycznia 2018

Wygrana na własnym parkiecie!!!

W sobotę o godz. 14:00 zagraliśmy pierwszy mecz w 2018 r. Zarazem było to otwarcie drugiej rundy rozgrywek III ligi kobiet, a naszymi przeciwniczkami była drużyna TKF ITS Rakszawa. Początek meczu rozpoczęliśmy ładnie, pewna zagrywka skuteczne ataki, a do tego wszystkiego dorzuciliśmy świetnie działający blok, który pewnie pomógł nam wygrać pierwszą partię. W drugim secie lepsze okazały się zawodniczki gości, a to za sprawą trudnej zagrywki. Strata seta nas nie podłamała i wróciliśmy do dyspozycji z pierwszej partii, dorzucając do tego skuteczniejszą zagrywkę jak i agresywniejszą grę na siatce. W połączeniu tych dwóch elementów spokojnie objęliśmy kontrole nad mecze i pewnie wygraliśmy trzeci i czwarty set. Odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo na własnym parkiecie oraz rewanżując się za porażkę na wyjeździe. 3:1(25-17,13-25,25-15,25-15)

Skład: Sabina Szpunar, Burbeło Magda, Burbeło Monika, Lonc dominika, Karkowska Kamila, Magdalena Wolańska, Małgorzata Kowal, Justyna Szczepanik, Natalia Rajchert, Szpunar Natalia