niedziela, 1 grudnia 2013

NIEPOKONANY LIDER

W dniu 30.11.2013 r./sobota/ w Pełkiniach zawodniczki Feniksa Radymno rozegrały ostatni  mecz pierwszej rundy rozgrywek I ligi ALS. Gospodarzami spotkania był KS Sorry Pełkinie. Mecz rozpoczął się dość sennie i w dwóch pierwszych setach zawodniczki Feniksa szybko obejmowały kilkupunktowe prowadzenie kontrolując jego przebieg. Sety wygrane 25:14 i 25:18. Trzeci set rozpoczął się podobnie lecz podrażnione zawodniczki Sorry próbowały nawiązać równorzędną walkę obejmując pierwszy raz w meczu prowadzenie 9:6. I to było wszystko na co mógł pozwolić lider rozgrywek w tym meczu.  Dobra zagrywka i mocne ataki szybko pokazały że zawodniczki Feniksa nie żartują i w efekcie set wygrany 25:16 a cały mecz 3:0.
Po pierwszej rundzie rozgrywek KS Feniks Radymno zajmuje pierwsze miejsce w lidze będąc jedyną drużyną bez porażki. Gratulacje dla zawodniczek!.

Już  w styczniu zapraszamy kibiców siatkówki żeńskiej na mecze rundy rewanżowej.