poniedziałek, 2 stycznia 2017

Znów wygrywamy Sylwestrowy turniej!!!

V Sylwestrowy Turniej o puchar Miasta Radymna
To już piąta odsłona cyklicznego turnieju piłki siatkowej dziewcząt o puchar miasta Radymna, organizowanym przez Burmistrza Miasta Radymna oraz Klub Sportowy Feniks Radymno. W tym roku w organizacji również wsparła nas Pani Anna Huk Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Jak co roku w turnieju biorą udział cztery najlepsze zespoły z Amatorskiej Ligi  Siatkówki, tym razem do turnieju zakwalifikowały się następujące zespoły TKF ITS Rakszawa, Black Team Tuczempy, Sorry Pełkinie oraz organizator turnieju KS Feniks Radymno.
Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” a mecz otwarcia rozegrały drużyny KS Feniks przeciwko obecnemu liderowi ALS czyli TKF ITS Rakszawa.  Później okazało się, że był to decydujący pojedynek o wygraną w turnieju, ponieważ obie drużyny tego dnie nie miały sobie równych.
W meczu otwarcia oraz w całym turnieju zwyciężyła drużyna z Radymna, która nie przegrała ani jednego meczu tracąc przy tym jedynie jednego seta.
Zawodniczki z Rakszawy uległy tylko gospodyniom turnieju, a w następnych meczach odniosły pewne wygrane.
O trzecim miejscu zadecydował pojedynek pomiędzy Black Team Tuczempy a Sorry Pełkinie. W tej rywalizacji lepsze się okazały zawodniczki z Tuczemp pokonując młodsze rywalki 2:0.
Na zakończeniu turnieju puchary i nagrody wręczył Burmistrz Miasta Radymna Pan Krzysztof Roman, który przy okazji pogratulował zawodniczkom wyników sportowych oraz złożył życzenie Noworoczne wyrażając przy tym nadzieję, że spotkamy się w podobnym składzie za rok. 
Tabela Turnieju
1
KS FENIKS RADYMNO
8 PKT
2
TKF ITS RAKSZAWA
7PKT
3
BLACK TEAM TUCZEMPY
3 PKT
4
SORRY PEŁKINIE
0 PKT

Wyniki meczy
Feniks – Rakszawa           2:1
Tuczempy – Pełkinie      2:0
Feniks – Tuczempy          2:0
Rakszawa – Pełkinie       2:0
Feniks – Pełkinie              2:0

Rakszawa – Tuczempy   2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz