poniedziałek, 16 stycznia 2017

Feniks w Pełkiniach

KS Sorry Pełkinie było pierwszym przeciwnikiem w drugiej rundzie ALS. Pierwszy mecz z Pełkiniam rozegrała nasz drużyna młodziczek. Początek meczu była pod nasze dyktando, dobra gra w obronie młodego feniksa sprawiała, że zdobywanie punktów nie przychodziło łatwo przeciwniczkom. Z kolei my wykorzystywaliśmy swoje szanse i wygraliśmy pierwszego seta 25:17. Drugi set układał się podobnie lecz w końcówce gospodynie poderwały się do walki i obroniły mecz wygrywając seta 25:22. W tie-breaku brakowało nam skutecznego ataku, w konsekwencji młodziczki uległy rywalkom 2:1.

Najlepsza zawodniczka młodego Feniksa: Justyna Szymańska 9 pkt.

Zaraz po młodziczkach Pełkinie czekała trudniejsza przeprawa z starszą ekipa Feniksa. Zgodnie z przewidywaniami mecz był bez historii dla drużyny gospodyń. Starsza drużyna Feniksa zrewanżowała się za młodsze koleżanki i pewnie pokonała Pełkinie 2:0 w setach (25:10, 25:17).

Najlepsza zawodniczka Feniksa: Aleksandra Kalita 9 pkt