sobota, 22 listopada 2014

Duże zmiany w II lidze!!!

Trzeci turniej ALS II przyniósł nam sporo niespodzianek. Po czterech tygodniach przerwy młode Radymianki gościły na swoim parkiecie drużynę SORRY Pełkinie oraz BLACK TEAM tuczempy.

Już w pierwszym meczu doszło do dużej niespodzianki, kiedy to Feniks II wygrał drugiego seta w meczu z BLACK TEAM. Doprowadzając tym samym  do tie breaka w który mogło zdarzyć się wszystko. Ostatecznie wygrała drużyna gości ale pierwsze punkty w lidze mocno podbudowały gospodarzy.

W drugim meczu zmierzyły się ze sobą drużyny przyjezdne w których lepszą okazała się drużyna BLACK TEAM wygrywając 2:0.

Trzeci mecz należał do młodego Feniksa który pewnie sobie poradził z dotychczasowym liderem II ALS wygrywając kolejno: 25:16, 25:18.