sobota, 22 lutego 2014

Młodziczki pewnie pokonują lidera 2:0!!

Turniej nr 8 został rozegrany w Jarosławiu na Hali Sportowej Gimnazjum nr 2.

Pierwszy mecz odbył się pomiędzy Gimnazjum nr 2 II a Feniksem Radymno, początek trochę nerwowy i lekko na śpiąco. Ale w drugiej połowie seta zawodniczki Feniksa znacznie się poprawiły i w końcu zaczęły grac na swoim poziomie. Dokładne przyjęcie i rozegranie pozwoliło kończyć akcje dobrymi atakami. W ten sposób odnotowaliśmy pierwsze zwycięstwo(17,12) 2:0 w sezonie.

Drugi mecz z liderem II Ligi Gimnazjum nr 2 I. Tym razem początek dobry. Gospodynie starały się zaskoczyć gości kiwkami, ale czujne w obronie zawodniczki Feniksa podbijały piłki i kończyły akcje mocnymi kontrami. Taka gra poprowadziła nas do zwycięstwa nad liderem (19,10) 2:0.

Trzeci mecz odbył się pomiędzy drużynami z Gimnazjum nr 2. Zgodnie z oczekiwaniami lepsze okazały się dziewczyny z I drużyny, ale w drugim secie ich młodsze koleżanki sprawiły im więcej problemów. Wynik tego meczu to 2:0 dla Gimnazjum nr 2 I.

Na koniec Turnieju rozegraliśmy zaległy mecz z Gimnazjum nr 2 II. Gospodynie po nieudanym pierwszym meczu chciały koniecznie się zrewanżować drużynie z Radymna. Ale w świetnej dyspozycji Feniks i w tym meczu postawił mocno na swoim wygrywając znów (15,15) 2:0. Łącznie na konto Feniksa wędruje dziś 9 pkt i awansują na 2 miejsce w tabeli.