środa, 9 listopada 2016

Porażka w Tuczempach po wyrównanej grze.

We wtorek rozegraliśmy pierwszy mecz w VII edycji ALS. Początek meczu wyszedł nam i w ładnym stylu wygraliśmy pierwszego seta. Pomimo dobrego otwarcia wiedzieliśmy że nie będzie lekko ponieważ dziewczyny z Tuczemp nie popełniały błędów i o każdy punkt przyszło nam walczyć co kosztowało nas sporo sił. Drugi set bardzo zacięty po wymianie ciosów w końcówce lepsze okazały się gospodynie, które doprowadziły do wyrównania po 1 w setach. Okrojony skład wykluczył u nas jakiekolwiek zmiany w ustawieniu lub zmiany bardziej zmęczonych zawodniczek. A to wszystko przyniosło efekty w postaci błędów w przyjęciu. Dobra zagrywka zawodniczek z Tuczemp przyniosła im zwycięstwo w trzecim secie. Na czwarty set złapaliśmy jeszcze oddech i nawiązaliśmy ponownie walkę i wyszliśmy z niej zwycięsko, głownie za sprawą naszej kapitan Kamili Karkowskiej, która zdobyła w tym meczu 17 pkt i została zawodniczką meczu. Tie break kompletnie nam nie wyszedł błędy w przyjęciu spowodowały że do przerwy technicznej przegrywaliśmy już 2:8 i pomimo pogoni w drugiej części nie zdołaliśmy odwrócić losu meczu i  po 2 godzinnym pojedynku przegraliśmy  2:3 (25-17,23-25,18-25,25-20,10-15)

Zawodniczka meczu; Kamila Karkowska (KS Feniks)