sobota, 19 grudnia 2015

ZNÓW PUNKTUJEMY


W Radymnie rozegrano ostatni mecz V kolejki ALS. Drużyna gospodarzy podejmowała drużynę VOLLEY Wólka Pełkińska, która przyjechała z nadzieją na przerwanie fatalnej passy przegranych.

Mecz rozpoczął się od dobrej gry radymianek, które spokojnie kontrolowały przebieg pierwszego seta w każdym elemencie gry i wygrały go 25:17.

W drugim secie znacznie lepiej się zaprezentowały zawodniczki z Wólki i wykorzystując słabe przyjęcie przeciwniczek wyszły w połowie seta na prowadzenie. Pomimo trzech pkt. przewagi nie zdołały obronić wyniku i w końcówce więcej zimnej krwi zachował Feniks, przez co zapisały na swoim koncie drugi wygrany set 26:24.

Drużyna gości postawiona pod ściana w trzecim secie włożyła więcej wysiłku w obronie do tego dorzuciły kilka dobrych zagrywek i wypracowały sobie spora przewagę już na początku seta. Próba odrobienia strat przez zawodniczki Feniksa nie powiodła się i mocno podenerwowała gospodynie, które już do końca seta nie odnalazły rytmu gry i przegrały decydującego seta 12:25.

W czwartej odsłonie meczu goście mieli ochotę odwrócić losy meczu na swoją korzyść, lecz tym razem zawodniczki Feniksa poprawiły się w przyjęciu, a w ataku prowadzone przez Sabinę Szpunar (25 pkt w meczu) szybko wyszły na prowadzenie. Podłamana drużyna Wólki nie grała już z takim zaangażowaniem co w 3 secie i przegrała 25:12 i cały mecz 3:1.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz