czwartek, 12 listopada 2015

SŁABY POCZĄTEK

Pierwszy mecz sezonu 2015/16 w lidze ALS, jaki rozegrały zawodniczki MSP Rzeszów, miał miejsce 15.10 w hali sportowej gospodyń tego spotkania – Feniks Radymno.
Dla miejscowych zawodniczek także był to ich pierwszy mecz w VI już edycji tej ligi, który jednak nie do końca potoczył się po ich myśli.

Gospodynie tego pojedynku w pierwszej odsłonie spotkania zdecydowanie uległy siatkarkom z Rzeszowa 25:10. Mimo atutu jakim jest własna hala, zawodniczki z Radymna popełniły więcej błędów w polu zagrywki, co w dużej mierze przyczyniło się do prowadzenia MSP Rzeszów 1:0 w setach. W przeciwieństwie do gospodyń, dziewczyny z Rzeszowa doskonale odnalazły się na hali, w której to nie pierwszy raz przyszło im grać i trudną zagrywką skutecznie utrudniały grę siatkarkom z Radymna.

W drugim oraz trzecim secie tego meczu, gra gospodyń wyglądała już zdecydowanie lepiej, jednak to nie wystarczyło aby pokonać siatkarki z Rzeszowa.

W wygranej nie pomógł także doping licznie przybyłych na ten mecz kibiców, przez co drużyna gości narzucając własny styl gry pokonała Feniks Radymno odpowiednio do 16 i do 18, dzięki czemu zapisała na swoim koncie pierwsze 3 punkty w tabeli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz