wtorek, 9 czerwca 2015

Zakończenie Sezonu ALS!!!


5.06 w piątek zakończyliśmy rozgrywki V edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt. Do rywalizacji o Puchar ALS stawiło się osiem zespołów, a harmonogram turnieju wyglądał następująco:
   O godzinie 10 otwarcie turnieju, następnie 8 zespołów podzielonych na dwie grupy rozegrały mecze według zasady "każdy z każdym". Zwycięscy grup ( grupa A- AZS Jarosław, grupa B- KS Krasne) zagrali mecz Finałowy z którego zwycięsko wyszła drużyna KS Krasne (1:2). Turniej zakończono uroczystym wręczeniem pucharów, medali i statuetek za udział w V edycji ALS 2014/2015, a na koniec wręczono Puchar ALS zwycięscy turnieju.
  Zakończenie sezonu utwierdziło nas w przekonaniu że z każdą edycją ALS-u rosną umiejętności naszych zawodniczek a co za tym idzie rywalizacja w lidze robi się coraz bardziej ciekawa.
  Rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki zrzeszają setki zawodniczek oraz przyciągają liczne grupy sympatyków siatkówki. O czym świadczy fakt że o naszym przedsięwzięciu usłyszała zachodnia część województwa Podkarpackiego co przyniosło nam wymierne korzyści w postaci dwóch świetnych zespołów. Z małych Powiatowych rozgrywek ALS stało się ligą o zasięgu wojewódzkim.
  Dziękujemy wszystkim opiekunom i trenerom drużyn za ich ogromny wkład w rozwój naszej ligi i umiejętności naszych zawodniczek. Z niecierpliwością czekamy na dalszą owocną współpracę w już VI edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt 2015/2016.
  
Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej V edycji ALS:

Zwycięzcy ALS:
I miejsce AZS Jarosław, II miejsce MSP Rzeszów, III miejsce KS SORRY Pełkinie

Zwycięscy ALS II:
I miejsce KS BLACK TEAM Tuczempy, II miejsce KS FENIKS Radymno, III miejsce KS SORRY Pełkinie

Zdobywcy Pucharu ALS:
KS Krasne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz