piątek, 15 listopada 2013

Pewne zwycięstwo, pewny lider!

Piatek 15, najważniejszy mecz tej rundy dla naszych siatkarek. Cel był tylko jeden 3 pkt z vice liderem. Spotkanie rozpoczęło się wyrównaną walką punkt za punkt. Oba zespoły grały dobrze,bez błędów, kończąc akcje dobrymi atakami. Ale w połowie seta to zawodniczki Feniksa odskoczyły na przewagę 2 pkt(15-17) i już nie odpuściły do końca seta rozbijając obronę Wierzbnej mocnymi atakami(25:20). Set drugi pokazał prawdziwą siłę naszego zespołu. Mocny serwis Katarzyny Tomaszewskiej i Ady Halicy wyprowadził nas na pewne prowadzenie 9:1. Lecz to był tylko początek koszmaru dla przeciwnika. Świetna gra na siatce Katarzyny Niemiec wsparta silnymi atakami Natali Szpunar i Katarzyny Tomaszewskiej doprowadziły do wygrania tej partii 25:9!!! Trzecia odsłona podobna do pierwszego seta, wyrównana walka do połowy i znów przejęcie przewagi oraz pewne  zwycięstwa 25:20.

Końcowy wynik pewne 3 do 0 dla K.S. Feniks Radymno.
Gratulacje dziewczyny!!! Zapraszamy do galerii.